Akce

Podzimní hra 2023

Srdečně Vás zveme na naši podzimní dobrodružnou stezku.

Tato stezka je připravena pro dvě věkové kategorie 5+ a 13+. Mladší děti si mohou ověřit své znalosti o podzimu a přírodě, starší se vydají po stopách Wednesday Addamsové a její rodiny (inspirováno seriálem Wednesday).

Hledejte body na mapě, kde jsou umístěna stanoviště s QR kódy. Každá stezka má svůj kód označený obrázkem. Po jeho načtení se vám zobrazí otázka a na vás již bude jen vyplnit správnou odpověď. Pozor! QR kódy jsou na jednotlivých stanovištích ukryté a je třeba být trpělivý při jejich hledání.

Stezku můžete zdolat pěšky, na kole nebo koloběžce, je možno použít i MHD. Všechna stanoviště není nutné absolvovat v jeden den, je možné si jí rozdělit.

Mapa je ke stažení zde: MAPA

Podzimní stezka: ODKAZ

Stezka Addams Family: ODKAZ

Pro absolvování hry je nutná registrace, mobilní telefon se čtečkou QR kódů a internetové připojení.

Pokud vás dobrodružná stezka zaujala, můžete finančně podpořit další plánované aktivity spolku Letňany hravě. Děkujeme. Číslo účtu: 2902205514/2010

Máte zájem se podílet na akcích spolku Letňany hravě? Zaujaly Vás a chcete být pravidelně o všech spolkových aktivitách informováni? Pak nezbývá než vyplnit členskou přihlášku. Přihlášku nám můžete předat osobně nebo zaslat ve skenu na e-mail letnanyhrave@gmail.com. Přihláška je ke stažení zde…

Napsat komentář