Letňanští výletníci

Ahoj, děti! Připravte se na letní dobrodružná putování a objevování! Jsem Hanička a jako zkušená průvodkyně výletů pro děti vás zvu k účasti na skvělé letní výzvě s názvem Letňanští výletníci 2023.

Máte rády výlety? Určitě ano! Proto pro vás mám připravenou letní výzvu, která vás jistě bude bavit! Společně se svými rodiči vyrazte na výlet a nezapomeňte si vzít s sebou svoji nejlepší hračku. Během výletu si zapamatujte všechna úžasná místa a zajímavosti. Můžete také fotit, abyste nikdy nezapomněly na svá dobrodružství.

Až se vrátíte domů, udělejte si chvilku a sepište svoje vzpomínky. Popište výlet a jak jste se dopravovaly (zda na kole, vlakem, autobusem nebo autem). Můžete přidat mapu s vyznačenými místy, která jste navštívily. Podělte se s ostatními o zážitky, co se vám nejvíce líbilo. Napište nám vše, co vás napadne a co by mohlo zajímat další malé výletníky. Případně nezapomeňte připojit i zajímavé fotografie, na kterých můžete být i s vaší hračkou, se kterou pravidelně cestujete. A na závěr se podepište, můžete si vymyslet i svoji vlastní přezdívku nebo jméno vašeho rodinného týmu.

Zprávu z výletu zašlete na můj e-mail letnanyhrave@gmail.com a já vaše dobrodružství zveřejním na webových stránkách. Vaše úžasné výlety se stanou inspirací pro další malé cestovatele a jejich rodiče, kteří se rozhodnou objevovat krásy naší země.

Jsem si jistá, že společně vytvoříme sbírku zajímavých výletů! Takže, milí výletníci, do toho! Už se těším na vaše příspěvky!

Na konci prázdnin cestovatele odměním! Tak co? Kam vyrazíme o letošních prázdninách? Moje tipy naleznete v záložce Tipy na výlety 🙂

Vaše Hanička a tým spolku Letňany hravě